YKS HAZIRLIK KURSU

Sınav süreçlerinde öğrencilerin başarıya ulaşması için düzenli ders çalışmanın yanı sıra, öğrenciyi en iyi şekilde yönlendirecek ve doğru metotları gösterecek kişilerinde olması gerekmektedir. Sorumluluk bilincinde olmak ve güçlü motivasyon ile öğrencilerin başarısını en üst seviyeye çıkarmayı hedefledik. Kuruluşumuzdan itibaren gelişen sistemleri ve teknolojiyi de yakından takip ederek öğrencilerimizin ve ailelerin hedeflerine en doğru yoldan ulaşmasını sağlamaktayız. Karşıyaka kurs ve Mavişehir kurs seçenekleri arasında bizi ortaya çıkaranın da öğrencilerin güçlü yönlerini destekleyerek başarıya daha kolay ulaşmasını sağlamamızdır.

YKS hazırlık kursumuz içerisinde derslerin verilmesinden önce sınav süreçleri ile ilgili bilgilendirmeleri kişisel danışmanlarımız ile birlikte yapmaktayız. Sınav sürecinden ve hazırlığından önce TYT ve AYT hakkında ya da LGS diyebiliriz tüm sınavlar hakkında öncelik ile bilgi vererek öğrencilerin neye ve nasıl hazırlanması gerektiğinin bilincini oluşturmaktayız. Karşıyaka kurs ve Mavişehir kurs Alanında deneyimli olan kişisel danışmanlarımız YKS sınavı öncesinde, YKS hazırlık sürecinde ve sonrasındaki her aşamada öğrencilerimizin yanındadır. Sınav denilince akla ilk gelen stres duygusunu kontrol edip başarıya dönüştürmek için danışmanlarımız her zaman sizinle olacaktır. 

Üniversiteye hazırlık lise sonda ya da sonrasında öğrencilerin hedefleri için geçmesi gereken bir dönemdir. Bu dönemde uygun planlama ve düzenli sınav egzersizleri de oldukça önemlidir. Bil Kurs VIP Mavişehir olarak tüm ekibimizi alanında deneyimli kişilerden oluşturduk. Sadece alan dersleri için değil, bu derslerin en iyi metot ile öğretilmesi için de eğitmenin öneminin farkındayız. Bu yüzden deneyimli ekibimiz ile öğrencilerin durumlarını düzenli olarak takip ederek en erken şekilde eksik noktaların tamamlanması için çalışmalara başlamaktayız. 

SINAV PROVALARI İLE YKS HAZIRLIK KURSLARI

Sınav stresinin en aza indirgenmesi ve daha hızlı soru çözmek için sınav provalarının oldukça önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu yüzden yeni nesil sorulardan oluşan sınav provalarımızı düzenli olarak tekrarlamaktayız. Öğrencilerin kendisini rahat hissettiği ana kadar sınav sistemimiz ile başarısını destekliyoruz. Heyecan ve stresin başarının önüne geçmemesi için sınav tekniklerini öğreterek öğrencilerimizi TYT ve AYT’ye hazır hale getirmekteyiz. 

KAYNAKLARIN ÜNİVERSİTEYE HAZIRIKTAKİ ÖNEMİ

Doğru kaynak seçimi üniversiteye hazırlıkta çok önemlidir. Kaynakların içerisinde bulunan konuların güncel ve doğru anlatılmasının yanı sıra kolay anlaşılır şekilde anlatılması da önemlidir. Bil kurs VIP ekibi olarak öğrencileri doğru kaynak seçimine yönlendirmekteyiz. YKS hazırlık kurslarında kullanmış olduğumuz kaynaklarda eğitmenlerimiz tarafından incelenerek öğrencilerimiz için hazırlanmıştır. 

Doğru bilginin en anlaşılır şekilde aktarılması için doğru kaynak seçimine de dikkat eden ekibimizden dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Karşıyaka kurs ekibi olarak sınava hazırlık sürecinde ve sonrasında ekibimiz her zaman sizinle olacaktır. 

TÜM HAZIRLIK SÜRECİNDE DESTEK EKİBİ

Destek olarak öğrencilerimizin yanında olacak olan eğitmenlerimiz gerek alan derslerinde gerekse de kişisel danışmanlık alanında deneyimli ve uzman kişilerdir. Öğrencilerimizi sınava hazırlamadan önce YKS ve oturumları olan TYT-AYT süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeleri yapıyoruz. Daha sonra ise sınav için gerekli olan derslerimiz ve ders programlarımızı öğrencilere en ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır. Program sistemi ve düzenli çalışmanın başarıdakini önemini hepimiz bilmekteyiz. Bu yüzden öğrencilerimize öncelik olarak düzenli çalışmalarını sağlayacak olan programları oluşturmaktayız. 

YKS hazırlık kursuna başlayan öğrencilerimiz ders ve etütlerin yanı sıra ara sınavlar ile hem eksikleri test ediliyor hem de sınav heyecanını en aza indirmek için tekrarlanıyor. Eksik olduğu tespit edilen ders veya bölümler ile ilgili öğrenci bazında özel çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar ile sınava en doğru şekilde hazırlanan öğrencilerimizin hedefine daha kolay ulaşmasını hedeflemekteyiz. 

Sizler de Karşıyaka ve Mavişehir kursları arasında kendi başarısını deneyiminden almış olan Bil kurs VIP Karşıyaka ve Mavişehir kursumuzu daha yakından tanımak ve ayrıntılı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Ya da kurumumuzda misafir olarak eğitmenlerimizden birebir bilgiler alarak sizler de çocuklarınız için en doğru kararı verme yolunda adım atabilirsiniz. Kurulduğumuz günden itibaren başarımızı öğrencilerimizle paylaşıyoruz ve öğrencilerimizin başarısı ile daha da başarılı olmaya devam ediyoruz. Sizler de bu önemli sınav sürecinde ailemize katılmak için hemen randevu oluşturabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.